Forum LoD

Forum Sojuszu Lords of Destruction

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Powoli, powoli...

  • Index
  •  » Pomoc
  •  » Początek - co i jak? Porady? Wskazówki?

#1 2011-03-25 11:17:06

firebatt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 2
Punktów :   

Początek - co i jak? Porady? Wskazówki?

Od jakiegoś miesiąca zacząłem grać w ogame. Ale z każdym dniem nasuwa mi się pytanie jak się sensownie rozbudowywać aby wszystko trzymało się kupy i nie popełniać gaf, które będą utrudniały grę.

Moją główną planetę mam na pozycji 10, drugą na pozycji 12 i trzecią na 13 w tej samej galaktyce w i tym samym układzie słonecznym.


Czy nie jest błędem:

- rozstawienie planet tak blisko siebie?
- rozstawienie trzeciej planety na pozycji 13stej? Ponoć jest to "zimna" planeta i jest problem tam z energią słoneczną?

Na razie jakoś specjalnie się nie zbroję tylko pakuje w surowce.

Jakieś rady?

Offline

 

#2 2011-03-25 14:26:25

sakohrb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Początek - co i jak? Porady? Wskazówki?

plus ten ze z transportem nie będziesz miał problemów z planety na planetę szybko będzie to trwało ale wielki minus do tego że sa blisko siebie potencjalny agresor przeskanuje je wszystkie naraz i o grabi i jak będzie na nich coś ciekawego... dlatego lepiej planety umieszczać w różnych układach na początku gry tylko niezbyt daleko żeby transport był w miarę znośny

Offline

 

#3 2011-03-26 09:51:51

 Squ4ll

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Początek - co i jak? Porady? Wskazówki?

Ale masz jeszcze jeden plusik... W czasie ataku na jedna z planet możesz dość szybko zebrać flotę ze swoich kolonii i odeprzeć atak...

Offline

 

#4 2011-03-26 11:51:28

sakohrb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Początek - co i jak? Porady? Wskazówki?

Ale rozdzielanie floty jest mało pozytywne kiedy jesteś w średnio rozwinięty grunt  to dobrze rozwinięta technologia szpiegowska minimum do 8 poziomu wtedy już wróg ma problemy z inflitracją planety. Fakt faktem własna skupiona flot może być zarówno straszakiem jak i wabikiem dla innych graczy. Jednakże rozdzielona flota może się przyczynić że słabsi gracze będą po kolei eliminować floty w koloniach a pamiętaj najlepsze łowy są w  nocy i jeśli zobaczysz przy kimś aktywność w nocy a sondy szpiegowskie wykryją dużo zasobów prawie na pewno ten ktoś zostawił zalogowane konto na noc myśląc że kiedy sondy wykryją aktywność potencjalny agresor zrezygnuje. Grunt to żebyś stworzył pozory jak najmniej atrakcyjnej planet..... flote na noc gdzieś wysyłaj wydaj jak najwięcej zasobów.. A skupione planety średnio rozwinięte mówię ci mogą stać się farmami sam tak robie atakując lepszych graczy od siebie o 500 miejsc "oczywiście bezpaństwowców"   raz miałem trafieje ktoś miał cały  układ prawie swój ja po kolei niszczyłem mini floty na każdej koloni zbiór szczątków zniszczeń i do przodu i tak od 0-00 do 7-00 się uwinołem potem tylko posty z bluzgami dostawałem ^^

Offline

 
  • Index
  •  » Pomoc
  •  » Początek - co i jak? Porady? Wskazówki?
Dla LoD by: Rubicon

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.revolution-ua.pun.pl www.gdynskie-orly.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.babskie.pun.pl www.dsvsparta.pun.pl